Aan de sfeervolle Narcisstraat staat deze karakteristieke helft van dubbele woning met tuin en vrijstaande garage.
Vanaf hier loop je in een paar minuten naar het NS-station en de binnenstad. Maar ook de prachtige natuur aan de oostkant van Assen is onder handbereik.
Deze leuke woning is voorzien van een begane grondvloer met grotendeels vloerverwarming en een in 2020 geplaatste keuken met inbouwapparatuur.
De woning wordt gekenmerkt door een heel open indeling: entree, woonkamer, eetkamer en keuken lopen in elkaar over. Alleen de badkamer (met toilet, douche en wastafel) is een aparte ruimte.
Op de verdieping zijn twee slaapkamers (van ca. 10 en 12m2) en de toegang tot de praktische bergzolder.
De woning heeft een gezellige stadstuin met twee zithoeken en een royale vrijstaande garage/berging van in totaal ca. 22m2 (met verdieping).
Deze wijk aan de oostkant van Assen (Vredeveld) heeft een dorps karakter en heeft een heel compleet winkelcentrum, veel groen en veel mooie plekjes zoals landgoed Valkenstijn en het Amelterbos.
Extra info:- bouwjaar 1938, perceel 179m2
- energielabel D
- mogelijkheid voor eigen oprit.